Oversikt over likepersoner

Her finner du Lymfekreftforeningens likepersoner (fylkesvis, alfabetisk)

Vi har likepersoner som både er tidligere pasienter og pårørende. Du står fritt til å ta kontakt på den måten det passer deg best, det være seg SMS, tlf eller e-post. Ta kontakt og avtale en prat.

Alle våre likepersoner har taushetsplikt.

Britt Engelstad (pårørende)
1390 Vollen
Tlf: 982 07 587
E-post: brengels@online.no

Einar Andresen (pasient)
0779 Oslo
Tlf: 951 03 326
E-post: einar1and@gmail.com

Magne Berg (pasient)
0219 Skedsmokorset
Tlf: 970 23 448
E-post: magne@berg.ac

Erik Bjelland (pasient)
1352 Kolsås
Tlf: 909 32 581
E-post: e-mabj@online.no

Klaus Døscher (pasient)
0788 Oslo
Tlf: 917 40 049
E-post: doesc@online.no

Kaarina Engebretsen (pårørende)
1405 Langhus
Tlf: 975 94 598
E-post: akaarina@online.no

Anne Kristensen (pasient)
3414 Lierstranda
Tlf: 965 08 638
E-post: anne.kristensen54@gmail.com

Turid Larsen (pasient)
0958 Oslo
Tlf: 930 48 897
E-post: turidogjulius@live.co.uk

Tove Nakken (pårørende)
0779 Oslo
Tlf: 473 06 676
E-post: tove.nakken@online.no

Nina Nordstrand (pasient)
3400 Lier
Tlf: 986 26 717
E-post: nnorstrand@hotmail.com

Kari Strøm (pasient)
3025 Drammen
Tlf: 417 62 768
E-post: kari_strom@hotmail.com

 

Ann Mari Bordvik
4550 Farsund
Tlf: 911 27 910
E-post: annmaribordvik@gmail.com

Cecilie Bordvik Leknesund (pasient)
4515 Mandal
Tlf: 958 00 332
E-post: ceciliebordvik@hotmail.com

Jack Nielsen (pasient)
Vennesla
Tlf: 932 40 001
E-post: moseidstranda@gmail.com

Marit Wanda Rødland (pasient)
4645 Nodeland
Tlf: 993 81 962
E-post: maritrodland@online.no

Reidun Westergren (pasient)
4640 Søgne
Tlf: 905 45 078
E-post: reiwes@hotmail.com

Andreas Vikhals (pasient)
4632 Kristiansand
Tlf: 952 71 688
E-post: avikhas@yahoo.no

Anne Haugland (pasient)
5118 Ulset
Tlf: 932 41 816
E-post: hauglandanne@yahoo.no

Marie Hesselberg (pasient)
5039 Bergen
Tlf: 913 00 904
E-post: mhessel@online.no

Magnus Mjelde (pasient/ pårørende)
5239 Rådal
Tlf: 995 22 860
E-post: magnus.hjemme@gmail.com

Heidi Laurhammer (pasient)
Bremnes
Tlf: 411 45 657
E-post: heidi@haugnett.no

Odd Hauge (pasient)
2315 Hamar
Tlf: 917 91 783
E-post: obhauge@online.no

Bjørg Strand (pasient)
2750 Gran
Tlf: 483 56 969
E-post: bjorg@strandmail.com

Ivar Solum (pasient)
2817 Gjøvik
Tlf: 909 47 676
E-post: ivar@ivarsverden.no

Skjalg Holm (pasient)
9100 Kvaløysletta
Tlf: 917 33 232
E-post: skjalgho@online.no

Ellen Rognan (pårørende)
8019 Bodø
Tlf: 975 89 229
E-post: ellening@online.no

Kari Sandberg (pasient)
8622 Mo i Rana
Tlf: 412 54 431
E-post: sandbergkari@hotmail.com

Kristine A. Wisth (pasient)
8070 Bodø
Tlf: 911 77 526
E-post: wisthk@online.no

Håkon Jan Johnsen (pasient/ pårørende)
4050 Sola
Tlf: 986 86 353
E-post: haakonjan@gmail.com

John Meling (pasient)
4017 Stavanger
Tlf: 911 67 265
E-post: john.meling@lyse.net

Else Fretland (pasient)
3825 Lunde
Tlf: 991 66 114
E-post: leiv-fr@online.no

Hanne Kittilsen (pasient)
2900 Fagernes
Tlf: 950 08 667
E-post: hanneki@me.com

Knut Christensen (pasient)
7026 Trondheim
Tlf: 465 02 987
E-post: knut.christensen@hotmail.com

Randi Folden (pasient)
6657 Ringdal
Tlf: 470 17 201
E-post: rfolden@svorka.net

Hanne Haugen (pasient)
Trondheim
Tlf: 957 76 061
E-post: hannehaug1@gmail.com

Leif Kristoffersen (pasient/ pårørende)
7500 Stjørdal
Tlf: 952 72 575
E-post: leif.kristoffersen@ntebb.no

Torbjørn Langaas Lien (pasient)
Trondheim
Tlf: 950 76 560
E-post: tllien@ntebb.no

Wenche Marit Liøkel (pasient)
7224 Melhus
Tlf: 924 04 765
E-post: mliokel@gmail.com

Christian F. Lund (pasient/ pårørende)
7024 Trondheim
Tlf: 917 60 175
E-post: lunnesna@online.no

Aud Nordstrand (pasient)
7052 Trondheim
Tlf: 975 67 784
E-post: audnord@broadpark.no

Jan Nordstrand (pårørende)
7052 Trondheim
Tlf: 951 98 695
E-post: jnor2@broadpark.no

Kristin Snøfugl (pasient)
7290 Støren
Tlf: 926 54 482
E-post: kristinsno@hotmail.com

Jon Støvne (pasient)
7045 Trondheim
Tlf: 411 04 367
E-post: jon.stovne@tegn3.no

Anne Growen Støvne (pårørende)
7045 Trondheim
Tlf: 952 63 699
E-post: annemalerie@hotmail.com

Ingunn Haus
7020 Trondheim
Tlf: 907 24 754
E-post: inguhau@ntebb.no

Anne Karin Fjellheim (pasient)
1664 Rolvsøy
Tlf: 958 17 795
E-post: anne_karin_67@hotmail.com

Del siden på sosiale medier:

Share on facebook
Share on twitter

Noe du lurer på?